KONST / Litografier / Färglitografi 11796146
nr 1179 6146
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Färglitografi, Riksbron. Signerad, numrerad 97/190, bladets mått: 59x66 cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
600 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:35:20
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe